STRAIPSNIAI > VERTA ŽINOTI > Arimo pamoka Kretingos rajone

Arimo pamoka Kretingos rajone

Jolanta Dalia Abarienė
Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos redaktorė


2015-10-15

 

Turbūt niekas neprieštarautų sakant, kad gražiai ir taisyklingai suarti lauką reikia išmokti, o vienas iš geriausių mokymosi būdų – praktinė pamoka.  Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Kretingos rajono biuro konsultantės sukvietė rajono ūkininkus į arimo pamoką. „Norėjome, kad renginys būtų tikra pamoka, kurioje mokytojai perduotų savo patirtį mokiniams, – sakė biuro augalininkystės konsultantė Asta Dalangauskienė.

Toks sumanymas buvo puikiai realizuotas. Rajoninėse ir respublikinėse artojų varžybose dalyvavę artojai mokė mažiau patirties turinčius. Susirinkusieji stebėjo, kaip tėvas moko sūnų, brolis – brolį. Pasitardami, neskubėdami  kuo gražiau ir taisyklingiau suarti paskirtą laukelį stengėsi Antanas ir Donatas Duobliai, Darius ir Tomas Klapatauskai, Jurgis Karazinas, Tomas Butkevičius, Andrius Martinkus, Antanas ir Vytautas Damuliai.

Nebuvo laimėjusių ar pralaimėjusių, vyko praktinių žinių perdavimo procesas, o po jo – padėka už pastangas, bendravimas ir diskusijos.

„Tokio renginio iniciatoriais buvome ne tik mes. Jam pritarė mūsų klientai – ūkininkai, Lietuvos ūkininkų sąjungos Kretingos skyriaus pirmininkas Antanas Stonkus. Mielai sutiko į savo ūkį priimti Genovaitė ir Stasys Lomsargiai. Renginį rėmė UAB „Dotnuvos projektai“, UAB „Litagros prekyba“, Kretingos kredito unija, UAB „Agrochema“, – džiaugėsi biuro vadovė Gražina Poškienė.

Renginio akimirkos:

Nuotraukos Jolantos Abarienės

Dėl Jums reikalingos informacijos ir paslaugų kreipkitės į LŽŪKT rajonų biurų konsultantus.NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


230

testKitokia

mobili laboratorija

zemes ukis

IVYKUSIU MOKYMU MEDZIAGA_1

es paramos

artoju-baneris

METU UKIS_1

manto-baneris

 

baneris

BANERIS-MODERNIZAVIMO-MAZIUKAS

kitoks

baneris

LMGAGA-230x

mokymu misku baneris

ikmis

egeba

 

PARAMA MISKAMS IVEISTI

baneris_1

integruota augalu apsauga

pasaru-tyrimo-baneris

miskininkystes-baneris

nuotoliniai mokymai

MU-230x230

LAS

Ukininko-patarejas

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2020 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos