Gerbiamas www.agroakademija.lt skaitytojau,

sveikiname atvykus į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) edukacinę interneto svetainę žemdirbiams. Tikimės, kad čia publikuojama praktiška informacija padės pelningai ir saugojant gamtą plėtoti pasirinktą verslą.

Kompetentinga, akredituota žemės ūkio specialistų komanda visoje Lietuvoje pasirengusi Jums padėti teikdama kompleksines paslaugas: ūkio buhalterinė apskaita, verslo ekonomika, augalininkystė, gyvulininkystė, miškininkystė, darbų sauga, mokymai ir seminarai. Naujausios Lietuvos ir užsienio agroidėjos, gerieji ūkininkavimo pavyzdžiai ir aktualijos objektyviai pristatomi straipsniuose, vaizdo reportažuose ir fotoalbumuose. Užsukite ar paskambinkite – Konsultavimo tarnybos biuras yra kiekviename rajone.

Norite žinoti kuo pulsuoja žemės ūkis? Prenumeruokite www.agroakademija.lt naujienlaiškį ir informacija agroverslui ir ūkiui pasieks Jus kasdien.

Svetainę 2010 m. spalį įkūrė LŽŪKT drauge su partneriais: Lietuvos ūkininkų sąjunga, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacija ir Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru. Už inovatyvumą parodoje „Sprendimų ratas 2010“ interneto svetainė apdovanota medaliu.


NAUJIENŲ PRENUMERATA
* Privatumo sąlygos


230

http://www.jonavosgrudai.lt/lt/

testKitokia

mobili laboratorija

pasaru-tyrimo-baneris

integruota augalu apsauga

nuotoliniai mokymai

PARAMA MISKAMS IVEISTI

Ukininko-patarejas

miskininkystes-baneris

LAS

MU-230x230

IVYKUSIU MOKYMU MEDZIAGA_1

es paramos

artoju-baneris

METU UKIS_1

manto-baneris

 

baneris

BANERIS-MODERNIZAVIMO-MAZIUKAS

kitoks

baneris

LMGAGA-230x

baneris_1

 

mokymu misku baneris

ikmis

Akademija, Kėdainiai
Oro temperatūra, 2 m:
Dirvos temperatūra, 20 cm:
Oro slėgis (mBar):
Vėjo greitis (m/s):

egeba

zemes ukis


© VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba, 2010–2019 m.
Šioje interneto svetainėje pateiktą tekstinę ir grafinę informaciją, videomedžiagą naudoti kituose kūriniuose, kopijuoti, platinti ir atgaminti be išankstinio
VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos leidimo griežtai draudžiama.
Naudojimo taisyklės
* Privatumo sąlygos